Zasady polityki prywatności, które są określone poniżej dotyczą tylko strony www.wrpolska.pl , nie dotyczą witryn, do których można przechodzić ze strony www.wrpolska.pl . Po opuszczeniu strony www.wrpolska.pl prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi odwiedzanych witryn internetowych.

Korzystając ze strony www.wrpolska.pl akceptujecie Państwo zasady polityki prywatności, które prezentujemy poniżej. Firma IT Partners Security zarządzająca stroną www.wrpolska.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności w dowolnym czasie, aktualizacje polityki prywatności będą publikowane na stronie internetowej.

Strona umożliwia skontaktowanie się z firmą IT Partners Security poprzez wypełnienie przygotowanego formularza kontaktowego. Wypełnienie formularza kontaktowego wymaga podania danych osobowych, które są używane przez firmę IT Partners Security do kontaktu z osobą przesyłającą formularz w celu odpowiedzi na zapytanie lub prośbę.

Strona www.wrpolska.pl zobowiązuje się do nie przekazywania, nie sprzedawania i nie użyczania danych osobowych swoich klientów innym podmiotom bez zgody klienta, chyba, że będzie wymagało tego obowiązujące prawo. Dane osobowe użytkowników traktowane są przez firmę IT Partners Security jako dane poufne. Każdy użytkownik witryny www.wrpolska.pl ma prawo do wglądu, poprawiania lub usunięcia swoich danych osobowych.

 Dane osobowe podawane poprzez formularz kontaktowy są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883).

W przypadku chęci zmiany bądź usunięcia danych osobowych, należy skontaktować się pod adres e-mail biuro@wrpolska.pl bądź telefonicznie 32 745 46 05

Firma IT Partners Security dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych. Strona www.wrpolska.pl została przygotowana w oparciu o technologie, które służą minimalizowaniu ryzyka przechwycenia danych osobowych przez osoby trzecie.

Podczas przeglądania strony, pobierane są dane, które nie identyfikują danych osobowych użytkownika, ale tzw. dane techniczne na przykład: adres IP, informacje dotyczące rodzaju przeglądarki internetowej, systemu operacyjnego, dostawcy internetu. Dane te wykorzystywane są do tworzenia statystyk np. określenia statystyk odsłon z rozróżnieniem na miejsce zamieszkania czy używanie przeglądarki internetowej. Dane te są danymi całkowicie nie związanymi z danymi przesyłanymi poprzez formularz kontaktowy.

Pliki cookie i sygnalizatory WWW

Używamy plików cookie (ciasteczek) do przechowywania informacji takich, jak Twoje osobiste ustawienia kiedy odwiedzasz nasz serwis. Może to obejmować możliwość zalogowania do niektórych funkcji serwisu, jak forum, czat, czy pola formularzy.

Pliki z logami

Tak jak większość innych witryn internetowych zbieramy i wykorzystujemy dane zawarte w plikach logów. Informacje z plików logów zawierają Twój numer IP, nazwę sieciową komputera (host), Twojego dostawcę Internetu , przeglądarkę, z której korzystasz , czas jaki spędzasz na stronie oraz które strony otwierasz, korzystając z naszego serwisu.